loader image

Kadra

KADRA ACT-u

Magdalena Bocianowska

Dyrektorka ACT Studio Aktorskiego, aktorka i logopedka. Założycielka Teatru Fluid. Współpracuje z Teatrem Żelaznym w Katowicach. W ACT uczy: m.in.: scen współczesnych, prozy, platformy, dykcji, …

Karina Giemza

Absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Koszalinie na wydziale fortepianu. Studentka V roku Akademii Teatralnej w Białymstoku. Od kilku lat zajmuje się kształceniem głosu.
W ACT uczy: emisji głosu i interpretacji piosenki.

Agnieszka Baranowska

Aktorka i reżyserka. Współpracowała m.in.: z Białostockim Teatrem Lalek, Teatrem w Częstochowie, Teatrem w Tarnowie i Imce w Warszawie.
W ACT uczy: elementarnych zadań aktorskich.

Sebastian Chondrokostas

Reżyser. Realizuje projekty w Teatrze telewizji, serialowe w TVP
i Polsacie.
Reżyserował przedstawienia w m.in.: w Teatrze Ateneum, Kamienica, Syrena, Studio, Narodowym w Warszawie.
W ACT uczy: pracy z reżyserem.

Luiza Guzera

Reżyser castingu/obsady. Współpracuje z krajowymi i zagranicznymi producentami, studiami filmowymi oraz agencjami aktorskimi.
W ACT uczy: zajęć z castingu/pracy z kamerą.


Bartłomiej Gąsior
 

Aktor, tancerz, choreograf po Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Pracuje jako reżyser ruchu na planach filmów, teledysków, sesji zdjęciowych i teatrze, w których także gra.
W ACT uczy: tańca.

Maciej Łagodziński

Aktor. Współpracował z Teatrem w Radomiu. Znany z serii spotów reklamowych sieci komórkowej Play i serialu Zakochani po uszy. W ACT: realizuje spotkanie z mistrzami.

Alicja Pietruszka

Aktorka teatralna, serialowa
i dubbingowa. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Na stałe związana z Teatrem Kameralnym w Bydgoszczy i Teatrem Fluid.
W ACT uczy: rytmiki, mowy ciała.

Paulina Sacharczuk- Kajper

Aktorka teatralna, dubbingowa, logopedka i terapeutka Metody Johansena IAS i Neuroflow- aktywny trening słuchowy. Współpracuje z Chórem Kobiet.
W ACT: zajmuję się konsultacjami logopedycznymi.

Dominika Sell Kukułka

Aktorka teatralna i dubbingowa. Współpracuje z Instytutem Teatralnym w Warszawie i Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym.
W ACT uczy: pracy z mikrofonem.

Ewa Serwa

Aktorka teatralna i dubbingowa. Występowała m.in.: w Teatrze na Woli, Komedia, Narodowym, Polskim i Scenie Na Piętrze w Poznaniu. Znana z serialu Barwy Szczęścia.
W ACT uczy: wiersza.

Elżbieta Zającówna

Aktorka, prezenterka telewizyjna i modelka. Występowała w teatrach: Rampa, Syrena i Komedia w Warszawie, Muzycznym w Gdyni i Miejskim w Lesznie.
W ACT: realizuje spotkanie z mistrzami.

Wojciech Raszewski 

Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie przez wiele lat pracował jako asystent prof. Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej i dziekan Katarzyny Skarżanki. Współpracuje z Teatrem Capitol i Teatrem Polskiej Radia.
W ACT uczy: prozy.

Katarzyna Lalik

improwizatorka i pedagożka teatru, z wykształcenia aktorka i menedżerka kultury. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska – kurs improwizacji w IO West Theater w Los Angeles. Prowadzi  różnorodne działania z wykorzystaniem technik teatru improwizowanego.
W ACT uczy: improwizację.


Łukasz Bocianowski 

Fotograf plenerowy i portretowy. Posiada swoje Studio 9 Fotografia, które tworzy od 2019. Ma oko do łapania pięknych chwil i wyciskania nietuzinkowych kadrów.

W ACT jest odpowiedzialny: za sesję zdjęciową

ACT ŁÓDŹ

Łukasz Bzura

Aktor, reżyser, instruktor teatralny, wokalista. Współpracował z teatrami Logos i Chorea oraz Teatrem Biuro Podróży. Od 10 lat prowadzi liczne warsztaty z improwizacji. Na stałe związany z Teatrem Pinokio w Łodzi.
W ACT uczy: improwizacji i elementarnych zadań aktorskich.

Małgorzata Krawczenko

Aktorka, wokalistka. Absolwentka Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku. Związana z TVP ABC oraz Studiem Zet. Na stałe pracuje w Teatrze Pinokio w Łodzi. Wciąż kształtuje swoje zdolności wokalne szukając nowych możliwości.
W ACT uczy: interpretacji piosenki.

Piotr Osak

Aktor, wokalista, instrumentalista, kompozytor (jego utwory można usłyszeć między innymi w Teatrze Pinokio.) Półfinalista 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pasjonat Fotografii i montażu. Na stałe związany z Teatrem Pinokio.
W ACT uczy: rytmiki i emisji głosu.

Piotr Szejn

Aktor serialowy i teatralny, prowadzący warsztaty z autoprezentacji. Współpracował z Teatrem Pinokio w Łodzi. Na stałe związany z Teatrem im. A. Seweruka w Elblągu gdzie zagrał dziesiątki ról. Laureat nagrody Aleksandra za rolę Janka w „Matni – sprawie elbląskiej” w 2014 r.
W ACT uczy: interpretacji prozy.

Marynia Janus

Aktorka, pedagożka teatru, producentka teatralna, teatrolożka.  Stała współpracowniczka Fundacji Tworzenia i Promowania Sztuki „Ależ Gustawie!”
Prowadzi swój teatr Czerwony Pegaz.
W ACT uczy: interpretacji wiersza klasycznego.