loader image

Kadra

KADRA ACT-u

Magdalena Bocianowska

Dyrektorka ACT Studio Aktorskiego, aktorka i logopedka. Założycielka Teatru Fluid. Współpracuje z Teatrem Żelaznym w Katowicach. W ACT uczy m.in.: scen współczesnych, prozy, platformy, dykcji, …

Sławomir Banaś

Aktor. Współpracuje z Teatrem Polskim we Wrocławiu, Bałtyckim Teatrem Dramatycznym, Teatrem A. Sewruka w Elblągu oraz Chorzowskim Teatrem Rozrywki. Znany z serialu Pierwsza Miłość.
W ACT uczy emisji głosu i interpretacji piosenki.

Agnieszka Baranowska

Aktorka i reżyserka. Współpracowała m.in.: z Białostockim Teatrem Lalek, Teatrem w Częstochowie, Teatrem w Tarnowie i Imce w Warszawie. W ACT uczy elementarnych zadań aktorskich.

Sebastian Chondrokostas

Reżyser. Realizuje projekty w Teatrze telewizji, serialowe w TVP
i Polsacie.
Reżyserował przedstawienia w m.in.: w Teatrze Ateneum, Kamienica, Syrena,
Studio, Narodowym w Warszawie.
W ACT uczy pracy z reżyserem.

Luiza Guzera

Reżyser castingu/obsady. Współpracuje z krajowymi i zagranicznymi producentami, studiami filmowymi oraz agencjami aktorskimi. W ACT uczy zajęć z castingu/pracy z kamerą.

Aleksandra Jachymek

Aktorka, tancerka i choreografka. Tańczy od 5 roku życia. Tworzy własne projekty i współpracuje z Teatrem Fluid. W ACT uczy tańca.

Maciej Łagodziński

Aktor. Współpracował z Teatrem w Radomiu. Znany z serii spotów reklamowych sieci komórkowej Play i serialu Zakochani po uszy. W ACT realizuje spotkanie z mistrzami.

Alicja Pietruszka

Aktorka teatralna i dubbingowa. Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Współpracuje z Teatrem Kameralnym w Bydgoszczy i Teatrem Fluid. W ACT uczy rytmiki, mowy ciała.

Paulina Sacharczuk- Kajper

Aktorka teatralna, dubbingowa, logopedka i terapeutka Metody Johansena IAS i Neuroflow- aktywny trening słuchowy. Współpracuje z Chórem Kobiet. W ACT zajmuję się konsultacjami logopedycznymi.

Dominika Sell Kukułka

Aktorka teatralna i dubbingowa. Współpracuje z Instytutem Teatralnym w Warszawie i Kujawsko-Pomorskim Impresaryjnym Teatrem Muzycznym. W ACT uczy pracy z mikrofonem.

Ewa Serwa

Aktorka teatralna i dubbingowa. Występowała m.in.: w Teatrze na Woli, Komedia, Narodowym, Polskim i Scenie Na Piętrze w Poznaniu. Znana z serialu Barwy Szczęścia. W ACT uczy: wiersza.

Elżbieta Zającówna

Aktorka, prezenterka telewizyjna i modelka. Występowała w teatrach: Rampa, Syrena i Komedia w Warszawie, Muzycznym w Gdyni i Miejskim w Lesznie. W ACT realizuje spotkanie z mistrzami.

Scroll Up